Home
Cennik
Roll up
Media do rollup-ów
Ścianki POP-UP
Stand
Ramy OWZ
Potykacze "A"
Outdoor
Displays
Listwy aluminiowe
Kontakt
KORONA EXPO
Roll up

Proponujemy klientom najpopularniejsze typy rollup-ów, ale tylko takie, którym można zaufać ze względu na ich parametry techniczne i jakość wykonania - wszystkie w kilku wariantach szerokości.  Unikamy natomiast tzw. rollup-ów "ekonomicznych".
W stałej ofercie posiadamy:

1. Typ   WZMOCNIONY-Lżejszy - ze wzmocnionym "gniazdem" masztu  (kod: RWL)  -  pojedyncze   

2. Typ  
WZMOCNIONY-Cięższy - ze wzmocnionym "gniazdem" masztu  (kod: RWG)  -  pojedyncze  

3. Typ   High Standard, czyli - Wysoki Standard (kod: RHS)  -  pojedyncze  lub  podwójne

Pierwsze 3 typy są utrzymane w stylistyce standardowej. Dla rollup-ów pojedynczych oznacza to, że przekrój poprzeczny ich kasety przypomina kwadrat.
Jest to najpopularniejsza stylistycznie forma kaset na rynku, które widziane z pewnej odległości wydają się być podobne.
Jednak różnią się bardzo walorami użytkowymi i trwalością. Wynika to z jakości zastosowanych surowców oraz istotnych detali konstrukcyjnych.
W naszej ofercie nie posiadamy najtańszych w produkcji - tzw. ekonomicznych rollup-ów standardowych, gdyż niezależnie od producenta, nie spełniają one wymogów polskiego użytkownika. Naszym zdaniem wzmocnienie "gniazda"- czyli miejsca w kasecie stanowiącego podstawę masztu, a take usztywnienie samego masztu poprzez użycie grubszego aluminium, jest to minimum jakie musi spełniać taka konstrukcja.

4. Typ   DELFIN Premium (kod: RDL)  -  pojedyncze  -  ze wzgl. na kształt kasety z profilu alternatywną nazwą jest także: "Łezka"

5. Typ   DELFIN Black (kod: RDL-B)  -  pojedyncze, czarne  -  z aplikacjami w kolorze chromu

6. Typ   LUX-Double (kod: RLUX-D)  lub  SOLID-Double (kod: RSolid-D) - podwójne 

7. Typ   EASY CHANGE (kod: RECh)  -  pojedyncze  -  do samodzielnej wymiany grafiki, bezklejowe

8. Typ   LINK (kod: RLink)  -  pojedyncze  -  do łączenia bokiem z sąsiednim roll-up'em i w ten sposób tworzenia rodzaju ścianki (magnesy)

9. Typ   MAX (kod: RMax)  -  pojedyncze  -  największe w ofercie


Wszystkie typy rollup-ów można opcjonalnie doposażyć w halogenowe oświetlenie.

Szczegółowy opis typów znajduje się w zakładkach po prawej stronie.HomeCennikRoll upMedia do rollup-ówŚcianki POP-UPStandRamy OWZPotykacze "A"OutdoorDisplaysListwy aluminioweKontakt