Home
Cennik
Roll up
Media do rollup-ów
Ścianki POP-UP
Stand
Ramy OWZ
Potykacze "A"
Outdoor
Displays
Listwy aluminiowe
Kontakt
KORONA EXPO
RDL (Delfin)

Nazwą "DELFIN" określamy grupę rollup-ów ze wzgl. na kształt ich kasety oglądanej z profilu. W użyciu jest również nazwa "Łezka".
Rozszerzenie nazwy o słowo "premium", oznacza najsolidniejszą kasetę ze wszystkich podobnych na rynk. Kaseta "premium" jest największa (ma głębokość 21,5 cm
- a nie tylko 18 lub 20 cm) i jest niemal płaska od spodu (posiada tzw. podłogę). Stojaki "premium" mają też mocniejsze słupki o średnicy 18 - zamiast typowych 15 mm.  

"Delfiny" są to wysokiej klasy stojaki, które zachowują ten sam system montażu grafiki jak np. rollup-y "High Standard" - czyli: baner u góry jest zaciśnięty w zatrzaskowej poprzeczce, a u dołu jest przyklejony do wałka za pomocą odpowiedniej taśmy rozbiegowej. 
Są jednak wykonane z mocniejszych elementów i utrzymane są w dużo ładniejszej stylistyce.
Posiadają dwie nóżki do pionowania grafiki oraz możliwość zamontowania przesuwanego oświetlenia (opcja). Mają dużo bardziej rozbudowaną torbę transportową, są pakowane w indywidualne kartony, a następnie w mocne kartony zbiorcze - po 4 szt.

Podstawowymi kolorami w ofercie jest kolor srebrny-mat dla części aluminiowych + chrom dla plastikowych boków kasety. 
Oferujemy również rollup-y o podobnym kształcie i stylistyce, ale w kolorze czarnym + chrom dla elementów ozdobnych.
"Delfiny" czarne różnią się detalami konstrukcyjnymi od rollup-ów srebrnych.

W tej klasie stojaków dostępne szerokości to:  60,  85,  100,  120  i  150 cm.

Standardowa wysokość widzialnej grafiki  wynosi 200 cm, ale w stojakach srebrnych o szerokościach: 120 i 150 cm,  wynosi 215 cm.
Inaczej: "Delfiny" czarne mają zawsze 200 cm wysokości, a srebrne - do szerokości 1 metra włącznie: 200 cm, a powyżej 1 metra: 215 cm.  

Dla usztywnienia całej konstrukcji, we wszystkich kompletach szerokich (tj. 120 i 150 cm), są dwa pionowe słupki zamiast jednego.

W każdym przypadku, przycinajac baner, należy pamiętać aby jego długość była o ok. 12 cm większa niż ostatecznie wymagana wysokość widzialnej grafiki.

         

Przejdź do cennika    RDL (Delfin)
HomeCennikRoll upMedia do rollup-ówŚcianki POP-UPStandRamy OWZPotykacze "A"OutdoorDisplaysListwy aluminioweKontakt