Home
Cennik
Roll up
Media do rollup-ów
Ścianki POP-UP
Stand
Ramy OWZ
Potykacze "A"
Outdoor
Displays
Listwy aluminiowe
Kontakt
KORONA EXPO
PMS-5 (półka na ulotki A4, pięciopiętrowa)

Półki na ulotki informacyjne mają dziś powszechne zastosowanie. Najczęściej poszukiwane są te o standardowym wymiarze druku A4.

Na rynku można znaleźć bardzo różne konstrukcje. My uznaliśmy, że szczególnie przydatne są półki składane. Można z nich korzystać na co dzień we własnej firmie, a gdy zajdzie potrzeba wystarczy moment, aby je złożyć i zabrać ze sobą na targi, wystawy, kiermasze, konferencje... - bez dodatkowych inwestycji.

Półka, którą oferujemy naszym klientom, została wybrana z całej masy propozycji jako absolutnie uniwersalna. W formie rozłożonej (gdy "pracuje") jest tak wysoka, że nie można jej nie zauważyć. Zachowuje przy tym dobrą stabilność. Natomiast w formie złożonej, stanowi nie wielki i lekki pakunek, który łatwo przenieść, i który zmieści się nawet do najmniejszego samochodu. 

Wśród półek o podobnej zasadzie działania, oferowany przez nas model ma bardzo ważne innowacje w stosunku do modeli wcześniejszych:

  • Ma pięć - a nie jak dotychczas cztery kieszenie na ulotki.
  • Metalowe kieszenie są znacznie trwalsze od dotąd stosowanych plastikowych (nie pękają).
  • Każda kieszeń ma od frontu wysokie prowadnice, dzięki którym nawet ulotki wykonane z bardzo lekkiego papieru nie załamują się do przodu (nie "kłaniają się").
  • W systemie zawiasów zrezygnowano z nitów na rzecz znacznie trwalszych, blokowanych śrub.

          

Przejdź do cennikaPMS-5 (półka na ulotki A4, pięciopiętrowa)
HomeCennikRoll upMedia do rollup-ówŚcianki POP-UPStandRamy OWZPotykacze "A"OutdoorDisplaysListwy aluminioweKontakt